Září 2015

The Courtship book tag

28. září 2015 v 14:35 | Adel |  "DOPORUČUJU"
Ahoj! Dneska jsem si pro vás připravila knižní tag! Nechala jsem se inspirovat od bloggerky Denyii, podívej se na její blog , strašně pěkně fotí.
Jelikož celkem dost čtu tak , mě napadlo těchhle tag udělat. Užijte si článek!1. fáze - Prvotní přitažlivost
Knížka, kterou sis koupila kvůli krásné obálce.
No, tohle je jasná volba. Eleanor a Park. V knihkupectví jsem kní přišla a rovnou řekla, že jí chci i když jsem netušila o čem je.


Prázdniny #2

18. září 2015 v 18:30 | Adel |  P.R.Á.Z.D.N.I.N.Y.
Už bylo načase! Je tady druhý díl mých prázdnin!

Takže Ahoj!
Jelikož prázdniny tak rychle utekly a my jsme se vrátili zpátky do reality, tak tu pro Vás mám malé zavspomínání na můj poslední prázdninový měsíc!


Je 1. srpna a já se vracím z tábora...tím pro mě začal týden doma před odjezdem na dovolenou. Protože jsem toho za červenec moc nenaspala, prvni dva dny jsem strávila spaním a odpočinkem. Další dny jsem dělala spoustu věcí jako byl výlet do Prahy na nákupy na dovolenou, čtení knížek, praní špinavého prádla z tábora... Taky jsem byla s kamarádkou z tábora na Papírových městech! Film mě mile překvapil a rozhodně dávám palec nahoru!TOP 5 AUGUST

13. září 2015 v 18:58 | Adel |  TOP 5
Ahoj! Vítám tě u mého nového článku TOP 5 AUGUST!!! Doufám, že se ti článek bude líbit:)

Knižní oblíbenec♥
Za tento měsíc mě nejvíce zaujala knížka...
Ten kdo stojí v koutě
Od autora Stephana Chobskyho
Je to zase něco jiného oproti knížkám co jsem doposud četla. Rozhodně to, ale není nejlepší kdnížka jakou jsemm kdy četla, ale líbila se mi.